HISTORIA FIRMY

Początki firmy sięgają roku 1991, wówczas to powstała firma MAREX zajmująca się między innymi produkcją opakowań kartonowych. Ciągły rozwój firmy i przemyślane inwestycje pozwoliły pozyskać wiele nowych kontraktów, a ciągle poszerzany park maszynowy na zwiększenie pakietu usług. Mimo rosnących możliwości firmy, rosły też wymagania naszych Klientów, zamówienia wpływały coraz bardziej nietypowe i wymagające indywidualnego podejścia. Podczas realizacji jednego z projektów zrodził się pomysł w wyniku, którego doszło do porozumienia właściciela firmy MAREX Stanisława Gołębiewskiego, jego syna Huberta Gołębiewskiego i Roberta Kosmalla, wieloletniego pracownika branży opakowaniowej. W październiku 2011 roku powstała firma SET-BOX, oparta na zaufaniu i zaangażowaniu ludzi tworzących z pasją opakowania dla każdego biznesu.

Pełna realizacja zamówień odbywa się w zakładzie przetwórczym MAREX.

Zakład wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy (począwszy od drukarek cyfrowych, flexograficznych, automatów do sztancowania, klejenia, szycia czy też kaszerowania w dużym formacie) pozwalający na uzyskanie odpowiedniej jakości, jak i zapewniający szybkie wykonywanie zleceń, co jest bardzo istotne dla naszych Partnerów.

Posiadamy surowce z certyfikatami jakości, a do druku używamy wyłącznie ekologicznych farb wodnych. Posiadamy własne laboratorium do badania BCT, FCT i ECT tektury i wykonanych przez nas opakowań. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo posiada dwie hale produkcyjne  i trzy hale magazynowe. Dysponujemy też własną bazą transportową gwarantując odbiorcom terminowe dostawy.

Nie ograniczają nas żadne wymiary i fasony opakowań. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań. Elastyczność, jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb Klienta opisują naszą działalność.

Cały czas śledzimy najnowsze trendy i pionierskie technologie, nie boimy się żadnego wyzwania. To wszystko sprawia, że z optymizmem patrzymy w przyszłość. Nie ukrywamy iż w przyszłości aspirujemy do grona najlepszych. Ten cel motywuje do działania, a droga do niego ekscytuje nas każdego dnia.

Menu