ROZWÓJ I INWESTYCJE

SET-BOX H.Gołębiewski i R.Kosmalla Sp.J. uwzględnia w swojej długookresowej strategii rozwoju dwa główne aspekty:

Inwestycje poprzez rozbudowę infrastruktury i parku maszynowego
Podnoszenie kwalifikacji pracowników, którzy są kluczowym elementem firmy

Systematycznie wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym proponujemy korzystne warunki współpracy, a nasza oferta jest zawsze konkurencyjna.

Inwestycje w rozwój technologiczny i park maszynowy pozwalają nam dostosowywać ofertę do indywidualnych potrzeb oraz realizować niestandardowe zamówienia sprofilowane do konkretnych wymagań branżowych.

W związku z tym iż specjalizujemy się także w opakowaniach klejonych dwuczęściowych, postanowiliśmy zasilić nasz park maszynowy o jeszcze jedną automatyczną sklejarko-zszywarkę do opakowań wielkoformatowych, sklejarkę do opakowań dwuczęściowych  i automatyczny aplikator do taśm zrywających.

produkcja kartonów Warszawa

Największym kapitałem naszej firmy są nasi pracownicy. To młodzi ambitni ludzie, którzy mają w sobie pasję pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. Wiemy, że to dzięki ich profesjonalizmowi, specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu firma osiąga sukcesy. Ich praca znacząco wpływa na jakość oferowanych produktów oraz proces produkcji. Staramy się możliwie najlepiej wykorzystać zdolności i umiejętności naszych pracowników. W zamian dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić ciągły rozwój i podnoszenie ich kompetencji. Konsekwentnie zapoznajemy wszystkich pracowników ze strategią firmy SET-BOX.

Menu