"Twoje obecne opakowanie, Tworzy Twój przyszły biznes."

WIZJA I WARTOŚCI

Opakowania to nasza pasja, jesteśmy przekonani iż nasze hasło przewodnie jest odzwierciedleniem nie jednego „dobrego biznesu”. Opakowanie kreuje wizerunek sprzedawanego produktu i napędza koniunkturę.

Budujemy nową jakość na rynku usług opakowaniowych. Skutecznie i szybko zaspokajamy potrzeby naszych Partnerów handlowych, a do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Wartości naszej marki mają podkreślać, że SET-BOX to młoda firma ale z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego Klienta. Elastyczność i solidne fundamenty oraz troska o Klienta to esencja marki SET-BOX.

Misją działania firmy SET-BOX jest dostarczanie Klientom produktu najwyższej jakości. To cel, do którego firma dąży od początku swojego istnienia. Wynika on przede wszystkim z przekonania, że tylko w taki sposób Klienci firmy otrzymają towar, z którego będą zadowoleni. Oprócz dążenia do osiągnięcia powtarzalnych, wysokich parametrów produktu, SET-BOX jest nastawiony na zapewnienie najlepszego na rynku serwisu dla klienta: terminowych i szybkich dostaw oraz technologiczne wspieranie kontrahentów – to atrybuty firmy.

ECO opakowania SET-BOX

Parametry produktu wytwarzanego przez firmę SET-BOX spełniają wymagania norm. Jakkolwiek produkcja opakowania kartonowego na pozór wydaje się bardzo prosta, osiągnięcie wyrobu najwyższej próby zależne jest od wielu istotnych czynników. Stała ich kontrola, ścisły nadzór technologiczny, gwarantuje osiągnięcie najlepszego materiału. SET-BOX opracował własny, wewnętrzny system indywidualnego sterowania jakością. Zapewnia on przede wszystkim powtarzalność parametrów a to powoduje, że nasi Klienci zawsze otrzymują materiał o najlepszych właściwościach.

Renoma dostawców surowca, wynika z przyjętej strategii inwestowania i pozwala firmie produkować w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego, które jest cennym walorem regionu, w których firma produkuje. SET-BOX nie stwarza zagrożenia dla środowiska naturalnego. Traktując je jako dobro najcenniejsze, zdecydowanie opowiada się za ideą podnoszenia norm związanych z jego ochroną.

"Jesteśmy, aby stworzyć Twoje najlepsze opakowanie"

Menu