Opakowania

 

Maszyna do krótkich serii

Nowa maszyna pozwoliła przyspieszyć produkcje opakowań wymagających krótkich serii. W jednym przejściu można uzyskać gotowe pudła z 3 lub 5 warstwowej tektury. Dostępna funkcjonalność sprawia, że zastępuje pracę dwóch urządzeń: bigownicy oraz szczelinówki. Dzięki półautomatycznej zmianie ustawień w ciągu kilkunastu sekund operator jest w stanie zaprogramować dowolne rozmiary produktu i wykonać dowolną ilość.

Dzięki nowym zastosowaniom możemy być jeszcze lepsi i skuteczniejsi dla naszych Klientów!

maszyna-do-krotkich-serii-boxmat-01 maszyna-do-krotkich-serii-boxmat-02

Wspieramy piłkę nożną

Firma wspiera piłkarską drużynę  Akademii Piłki Nożnej. Mocno kibicujemy młodym sportowcom i dziękujemy za ligową grę podczas turnieju w  dniach 28-29 maja 2016 na stadionie MKS Szydłowianka. Podczas Międzynarodowego  Turnieju Piłki nożnej rocznik 2006  Akademii Piłki Nożnej pierwszy raz wystąpił w nowych strojach meczowych.  W turnieju wzięło udział 24 drużyny piłkarskie: z Polski, Białorusi oraz Ukrainy. Zawodnicy rozegrali 13 meczy przy wysokiej temperaturze i piekącym słońcu. Kosztowało to ich mnóstwo wysiłku. Zaprezentowali się  wspaniale!  Drużyna udowodniła, że umie walczyć do końca!  Gratulujemy  i trzymamy kciuki za kolejne tak znakomite efekty.

wpieramy-pilke-nozna-01 wpieramy-pilke-nozna-02

Kolejny krok naprzód!

W trosce o najlepszą jakość naszych  produktów zainwestowaliśmy w wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny. Dysponujemy nowoczesną prasą do zgniata nawet bardzo dużych formatów opakowań  do wykonywania badań BCT oraz Crush Tester - badania ECT, FCT.  Stosowany surowiec poddawany jest bieżącej kontroli, a na wyprodukowanych opakowaniach przeprowadzane są testy wytrzymałościowe.

kolejny-krok-naprzod laboratorium

Nowe możliwości

Dzięki naszej ostatniej inwestycji, jaką był zakup cyfrowego plotera tnącego, nie tylko znacznie przyśpieszyliśmy obecny cykl produkcyjny ale również poszerzyliśmy zakres naszych możliwości. Nowe urządzenie pozwala na precyzyjne i szybkie wycinanie, bigowanie lub perforowanie w tekturze falistej, tym samym jesteśmy w stanie tworzyć bardzo wysokiej jakości prototypy.

ploter ploter 2

Polska premiera DUŻEGO opakowania

Podczas tegorocznych Targów TAROPAK w Poznaniu, które odbyły się w dniach od 29.09. do 02.10.2014, odwiedzający targi mieli okazję zobaczyć najnowsze opakowanie wielkogabarytowe naszej firmy. Projekt szczególny, nie tylko z racji swoich wymiarów (2280 mm x 1402 mm) , ale także szczególnych wymogów jakościowych i technologicznych. Efekt oceńcie Państwo sami.

Opakowanie zostało zaprezentowane przy stoisku Polskiej Izby Opakowań.


najnowsze-opakowanie-wielkogabarytowe

Rozbudowany Park Maszynowy

Nasz Park Maszynowy zasiliły dwie nowe maszyny: półautomatyczna zszywarko-sklejarka i automat sztancujący w formacie 1800 x 1200.

Półautomatyczna zszywarko-sklejarka przeznaczona jest do formatów wielkogabarytowych, jedno lub dwuczęściowych. Max format to 3600 x 2500 przy zachowaniu proporcji wymiarów opakowania. Zakup nowych maszyn pozwoli nam zagwarantować jeszcze wyższy standard obsługi i znacznie przyśpieszy termin realizacji opakowań wielkogabarytowych wymagających szycia i klejenia na gorąco.

maszyna-1

ISO 9001:2009

W wrześniu 2013 roku SET – BOX uzyskał Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 w zakresie produkcji opakowań z tektury i papieru. Jednostką certyfikującą była firma ISOCERT. Wdrożenie systemu zarządzania jakością pozwoliło nam zagwarantować najwyższy standard obsługi naszych partnerów handlowych oraz niezmienną, wysoką jakość produktów.

isocert