opakowania nietypowe

Rozwiązania indywidualne

Każdy produkt jest inny i każdy potrzebuje odpowiedniej oprawy. Jeśli szukasz nietypowego sposobu na promocję bądź poszukujesz opakowania, które zwiększy ergonomię transportu – służymy swoją pomocą. SET-BOX zapewnia indywidualne podejście do zlecenia każdego Klienta, wykonując również opakowania nietypowe oraz wysokiej jakości opakowania kartonowe na zamówienie.

U nas możesz liczyć na kompleksową pomoc, gdy chodzi o opakowania nietypowe. Zaoferujemy Ci zarówno pomoc konceptualną, a więc wsparcie przy przygotowaniu projektu opakowania (z uwzględnieniem specyfiki produktu, który ma ono chronić), a także cały proces produkcyjny oraz materiały pos. Bez względu na to, jak bardzo nietypowe i charakterystyczne opakowanie sobie wyobraziłeś – my je wykonamy. Możesz nam powierzyć nawet najbardziej karkołomne zadanie.

Nietypowe opakowania kartonowe na zamówienie

Nietypowy kształt, specyficzne wycięcie, inny rodzaj otwarcia niż opakowania klapowe? Niezależnie od tego, czym ma się wyróżniać Twoje opakowanie na tle konkurencji – SET-BOX przygotuje je od A do Z, dobierając odpowiednią technikę produkcji. A to wszystko troszcząc się o najwyższą jakość materiałów i druku offsetowego oraz realizację w krótkim czasie.

opakowania kartonowe na zamówienie
opakowania na zamówienie

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie produkcji opakowań, a nasz park maszynowy radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami. Wszystkie opakowania kartonowe na zamówienie projektujemy i wykonujemy w oparciu u wizję klienta i przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu nasze opakowania kartonowe są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale przede wszystkim stanowią doskonałą wizytówkę Twojej marki. Zaufaj nam i skontaktuj się już teraz! Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy nowoczesne opakowanie, które zaskoczy Cię estetyką, funkcjonalnością i kreatywnością!

Zobacz także

Opakowania

Eco opakowania

Standy i materiały POS

Nasi Partnerzy

Menu