standy reklamowe producent

STANDY I MATERIAŁY POS

Przyciągną uwagę dużą powierzchnią graficzną, zainteresują i zachęcą, aby lepiej poznać produkt i go wypróbować. Świetnie sprawdzają się w sprzedaży bezpośredniej lub jako stanowiska degustacyjne. Dzięki szybko i łatwo wymienialnej grafice mogą być używane jako tymczasowe lub permanentne rozwiązania i komunikować różne marki. Uniwersalny design pozwala dostosowywać je do promocji produktów każdej branży. Solidna konstrukcja kartonowa i dobre wykonanie powoduję iż są wszechstronne. Standy to nowoczesny kształt, łatwy transport, montaż i demontaż. Lekkie, wytrzymałe w szerokim wyborze kształtów i kolorów – będą służyły przez długi czas i zmieszczą się do każdego, nawet najmniejszego samochodu osobowego.

SET-BOX producent standów reklamowych najwyższej jakości

SET-BOX to producent standów kartonowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mając do dyspozycji nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalne zaplecze graficzne dostarczamy klientom wysokiej jakości standy reklamowe z kartonu. Nasze standy reklamowe to nowoczesny kształt, łatwy transport, montaż i demontaż. Lekkie, wytrzymałe w szerokim wyborze kształtów i kolorów – będą służyły przez długi czas i zmieszczą się do każdego, nawet najmniejszego samochodu osobowego. Ale sam stand to nie wszystko. Uzupełnieniem każdego standu reklamowego są materiały pos. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm poszukujących standów mobilnych, jak i inwestorów planujących założenie stałych punktów sprzedaży/ekspozycji wybranych towarów.

Standy reklamowe z kartonu to rozwiązania uniwersalne i biodegradowalne, które nadają się do recyclingu. Ich dodatkową zaletą jest stosunkowo niski koszt produkcji, umożliwiający realizację zamówień w konkurencyjnych cenach już od jednej sztuki. Będąc znanym i cenionym producentem standów kartonowych w naszych wyrobach wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe surowce i materiały. Dzięki temu standy reklamowe SET-BOX są trwalsze i bardziej estetyczne od propozycji konkurencji.  Nasze standy reklamowe wyróżnia także grafika, którą wykonujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie druku, także druku flexograficznego.

Menu