opakowania eco

ECO OPAKOWANIA

Sposób, w jaki zabezpieczamy nasze wyroby i produkty przed uszkodzeniami budzi coraz więcej kontrowersji wśród ekologów oraz osób podejmujących decyzje zakupowe zgodnie z filozofią zero waste. Poszukując alternatywy dla opakowań tekturowych pokrywanych foliami, o którą pyta nas coraz większa liczba odbiorców opakowań produktowych marki SET-BOX rozszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania ekologiczne.

EKO Opakowanie jest całkowicie przyjazne środowisku i ludziom. Dlaczego? Ponieważ jest w całości produkowane z tektury falistej, połączonej z folią kompostowalną i wykonane w technologii CCC-Technology (Cellulose Coated Cardboard-Technology). To sprawia, że opakowania EKO są w 100 % wolne od plastiku, całkowicie kompostowane i biodegradowalne. Dodatkowo mogą być poddane w 100 % recyklingowi, w efekcie czego możemy zapewnić solidne i estetyczne opakowanie swojego produktu nie przyczyniając się od generowania trudnych w utylizacji odpadów.

Opakowania Ekologiczne – szerokie spektrum zastosowań

Opakowania wyprodukowane metodą CCC-Technology powstały z myślą o rynku rolniczo-spożywczym, jednak obecnie mają zastosowanie we wszystkich branżach gdzie stosuję się opakowania jednostkowe, logistyczne, zbiorcze, marketingowe i materiały reklamowe. Nasze EKO OPAKOWANIE jest opakowaniem całkowicie wolnym od plastiku i idealnie wpisuje się w obecne trendy proekologiczne. To doskonała alternatywa dla opakowań wykonanych z PET!

EKO Opakowania SET-BOX

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanej grupy odbiorców opakowań produktowych marka SET-BOX oferuje opakowania ekologiczne w różnych rozmiarach i kształtach. To pozwala nam zapewniać jeszcze lepszą ochronę produktu, jednocześnie oferując opakowania atrakcyjne pod względem estetyki wykonania oraz ceny. Opakowania EKO wytwarzamy w dowolnych nakładach, z zachowaniem konkurencyjnej ceny nawet przy realizacji zamówień niskonakładowych.

ECO opakowania SET-BOX

Precyzyjnie zaprojektowane i wykonane opakowania ekologiczne SET-BOX odpowiadają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, znajdując zastosowanie w wielu branżach i gałęziach przemysłu – od przemysłu spożywczego, po zabawkarski. Klientów poszukujących konkretnych rozwiązań z zakresu eko opakowań zapraszamy do szczegółowego zapoznani się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz doradca przedstawi Ci szczegóły i przygotuje ofertę odpowiadającą potrzebom Twojego biznesu.

Menu