opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe

Firma Set-Box to renomowany producent zajmujący się produktami, którymi są opakowania kartonowe. Nasza firma działa nieprzerwanie od 1991 roku. Dzięki temu udało nam się zdobyć cenne doświadczenie, które przekładamy na realizację zamówień naszych klientów z dbałością o jakość i czas wykonania. Każde zlecenie jest dla nas ważne, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Najlepsze na rynku kartony zbiorcze

Jednym z obszarów naszej działalności jest produkcja opakowań. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment opakowań wykonanych z tektury falistej wielowarstwowej. Nasze produkty to również kartony zbiorcze, pudła klapowe, opakowania fasonowe, opakowania kaszerowane, czy opakowania standardowe FEFCO. Produkowane przez nas opakowania kartonowe cechuje wysoka jakość wykonania i bardzo duża wytrzymałość. Dzięki naszym kartonom wszystkie przedmioty, które będą chcieli Państwo transportować czy przechowywać, będą odpowiednio chronione przed uszkodzeniami.

kartony zbiorcze
kartony zbiorcze

Uniwersalne rozwiązanie

Opakowania kartonowe cechuje bardzo duża uniwersalność, dzięki temu znajdują one swoje zastosowanie niemal w każdej branży. Główną zaletą produkowanych przez nas kartonów jest ich wytrzymałość, niewielka masa, niska cena i możliwość odzysku jako makulatury. Opakowania kartonowe wykonujemy z tektury falistej o grubości od 2 do 12 milimetrów. W zależności od zamówienia możliwe jest dopasowanie odpowiedniej grubości kartonu do oczekiwań naszych klientów.

Tekturę falistą wykorzystujemy przede wszystkim do produkcji opakowań zbiorczych (kartony zbiorcze). Warto podkreślić, że produkowane przez nas kartony są przyjazne dla środowiska naturalnego – wytwarzane są bowiem z ekologicznych składników takich jak surowce przetworzone z makulatury, włókna ścieru drzewnego, czy różnego rodzaju tkaniny. Naszym podstawowym celem jest dostarczenie klientom kompleksowych rozwiązań, które spełnią ich oczekiwania.

Siedziba firmy Set-Box mieści się w Ostrołęce, przy ulicy Goworki 43. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą Państwu w wyborze odpowiednich kartonów oraz skompletowaniu całego zamówienia.

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą naszej formy, znajdującą się na naszej stronie internetowej. Proponujemy Państwu różnego rodzaju standy oraz materiały POS, które znajdą swoje zastosowanie jako reklama – niezależnie od branży, którą Państwo się zajmujecie.

opakowania tekturowe producent

Zobacz także

Opakowania

Eco opakowania

Standy i materiały POS

Nasi Partnerzy

Menu