Opakowania z nadrukiem cyfrowym i flexograficznym

Nadruk na opakowaniach może spełniać wiele funkcji. W przypadku opakowań zbiorczych wykorzystywanych w transporcie oraz magazynowaniu – najczęściej są to opakowania klapowe – spełnia on funkcję przede wszystkim informacyjną. W przypadku jednostkowych opakowań produktowych obok funkcji informacyjnej nadruk pełni także rolę marketingową – przyciąga uwagę potencjalnych klientów, wyróżnia produkt na półce, pomaga budować rozpoznawalny wizerunek marki. Naszym Klientom oferujemy standardowe oraz niestandardowe opakowania kartonowe na zamówienie z nadrukiem. Nadruk na opakowaniach wykonujemy w technologii druku cyfrowego oraz druku flexograficznego.

Opakowania z nadrukiem cyfrowym

Opakowania z nadrukiem cyfrowym stanowią doskonałą alternatywę dla wysokonakładowego druku offsetowego.

Korzystając z technologii cyfrowej możemy:

  • drukować niewielkie nakłady, a w razie potrzeby zamówić dodruk już od jednego egzemplarza,
  • dowolnie zmieniać elementy graficzne oraz tekstowe dla każdej kolejnej odbitki, co daje pełną swobodę personalizacji wydruku oraz powstających w ten sposób opakowań,
  • przesłać projekt do druku za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Opakowania z nadrukiem flexograficznym

Flexodruk to technologia druku z wykorzystaniem elastycznych form drukowych wykonanych z polimeru. Flexodruk jest obecnie jedną z najbardziej uniwersalnych technik wydruku, która doskonale sprawdza się zarówno na idealnie równych, jak i nierównych powierzchniach.
Opakowania z nadrukiem flexograficznym proponujemy przede wszystkim Klientom poszukującym tańszej alternatywy dla druku cyfrowego. Wśród wielu zalet opakowań z nadrukiem flexograficznym wskazać należy m.in wysoką jakość oraz trwałość nadruku, który skutecznie przywiera nawet do porowatych podłoży, z których możemy wykonać niestandardowe opakowania produktowe.

Opakowania z nadrukiem cyfrowym proponujemy Klientom, którym zależy na wydrukowaniu niewielkiego nakładu i/lub personalizacji poszczególnych opakowań. Wykonane w tej technologii pudełka doskonale sprawdzają się bowiem jako opakowania prezentów firmowych. Dodatkowym atutem druku cyfrowego jest jego szybkość, dlatego opakowania drukowane cyfrowo polecamy także przedsiębiorcom, którzy z różnych względów muszą mieć gotowe opakowania „na wczoraj”.

Zobacz także

Opakowania

Eco opakowania

Standy i materiały POS

Nasi Partnerzy

Menu