Opakowania z tektury

opakowania fefco

OPAKOWANIA STANDARDOWE FEFCO

Katalog FEFCO to międzynarodowy standard kodów opakowań kartonowych. Zawiera podziały opakowań ze względu na techniki wytwarzania, sposobu składania oraz przeznaczenia. Wystarczy że Klient poda nam konkretny numer specyfikacyjny, a wykonamy dla niego wybrane opakowanie.

opakowania klapowe

OPAKOWANIA KLAPOWE

Opakowania klapowe to standardowe opakowania tekturowe wykorzystywane w każdej branży – od przemysłu spożywczego, przez tekstylny, po RTV i AGD. Ze względu na uniwersalny charakter oraz praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji opakowania klapowe są chętnie wybierane zarówno przez duże, jak i małe firmy.

opakowania fasonowe

OPAKOWANIA FASONOWE

Opakowania fasonowe najczęściej stosowane są do pakowania produktów o nietypowych kształtach oraz jako jedno z najważniejszych narzędzi marketingowych. Mowa tu oczywiście o displayach na półkę, przeróżnych ekspozytorach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, nasze opakowania doskonale prezentują się na sklepowych półkach, ułatwiają ekspozycję i układanie.

opakowania kaszerowane

OPAKOWANIA KASZEROWANE

Opakowania kaszerowane to opakowania wykonane z połączenia tektury falistej i formatki papierowej zadrukowanej w technice offsetowej. Idealne rozwiązanie dla opakowań wymagających bogatej (nawet 6 kolorowej) szaty graficznej. Kaszerowanie jest dobrym rozwiązaniem przy produkcji standów, w których różnorodność elementów i często bardzo skomplikowanej konstrukcji wymaga bogatej i wielokolorowej grafiki.

opakowania wielkogabarytowe

OPAKOWANIA WIELKOGABARYTOWE

Opakowania wielkogabarytowe to opakowania służące do zabezpieczenia dużych przedmiotów, często o nieforemnych kształtach, wymagające za każdym razem indywidualnego podejścia projektowego. Są funkcjonalne, wytrzymałe i zapewniają maksymalną ochronę produktu. Dodatkowo, w przypadku opakowań wielkogabarytowych kaszerowanych spełniają także element reklamowy produktu.

opakowania nietypowe

ROZWIĄZANIA INDYWIDUALNE

Wśród naszych klientów wielu z nich, ze względu na specyfikę produktu wymaga opakowań specjalnych, dlatego też przy każdej realizacji oferujemy naszym klientom wsparcie technologiczne. Większość tych opakowań wymaga opracowywania specjalnych konstrukcji dostosowanych do potrzeb produkcyjnych opakowania.

OPAKOWANIA Z NADRUKIEM CYFROWYM
I FLEXOGRAFICZNYM

Dużą rolę w personalizacji opakowań kartonowych odgrywa nadruk. W SET-BOX oferujemy wysokiej jakości nadruk, który zapewnia naszym rozwiązaniom optymalny wygląd, a co za tym idzie zwiększoną sprzedaż dzięki efektownej prezentacji. Nasza firma produkuje opakowania z nadrukiem, który – w zależności od potrzeb oraz oczekiwań klienta – możemy wykonać w technologii druku cyfrowego lub flexograficznego.

Oprócz opakowań kartonowych proponujemy wyposażenie do pudeł w postaci przekładek, kratek, narożników i obwolut, dzięki którym można optymalnie wykorzystać przestrzeń wewnętrzną opakowania.

Menu