opakowania klapowe

Opakowania klapowe SET-BOX

Opakowania klapowe to standardowe opakowania tekturowe wykorzystywane w każdej branży – od przemysłu spożywczego, przez tekstylny, po RTV i AGD. Ze względu na uniwersalny charakter oraz praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji opakowania klapowe są chętnie wybierane zarówno przez duże, jak i małe firmy.

W SET-BOX od lat specjalizujemy się w produkcji opakowań. Naszą specjalnością są opakowania nietypowe, które projektujemy i wykonujemy tak, aby jak najlepiej oddawały założenia strategii marketingowej marki i stanowiły jej skuteczną reklamę. Typem opakowań, które szczególnie lubimy personalizować są opakowania klapowe.

Nasza oferta obejmuje opakowania klapowe we wszystkich kombinacjach tektury i fali, w wersji dla ręcznych i zautomatyzowanych linii opakowaniowych. Na życzenie Klienta produkujemy kartony klapowe ze specjalnymi uchwytami czy też dodatkowymi nacięciami lub perforacjami. Dzięki temu kartony klapowe stają się nie tylko bardziej funkcjonalne, ale przede wszystkim bardziej rozpoznawalne, co sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Opakowania klapowe
z nadrukiem

Dużą rolę w personalizacji opakowań kartonowych odgrywa nadruk. W SET-BOX oferujemy wysokiej jakości nadruk, który zapewnia naszym rozwiązaniom optymalny wygląd, a co za tym idzie zwiększoną sprzedaż dzięki efektownej prezentacji. Nasza firma produkuje opakowania z nadrukiem, który – w zależności od potrzeb oraz oczekiwań klienta – możemy wykonać w technologii druku cyfrowego lub flexograficznego.

Zobacz także

Opakowania

Eco opakowania

Standy i materiały POS

Nasi Partnerzy

Menu