opakowania fasonowe

Opakowania fasonowe

Opakowanie fasonowe nazywane również pudełkiem fasonowym to opakowanie tekturowe wykonane z wykrojnika. Dzięki systemowi zazębiających się klapek i skrzydełek opakowania fasonowe łatwo się składają, a do zamknięcia nie wymagają taśmy klejącej czy kleju. Pudełka fasonowe są standardowo wyposażone w podwójne ścianki boczne, dzięki którym stają się one bardziej wytrzymałe. To sprawia, że opakowania fasonowe są powszechnie wykorzystywane podczas transportu towarów. Ich dodatkową zaletą jest wielorazowość – każde opakowanie fasonowe może być użytkowane co najmniej kilka razy przed jego recyclingiem.

Ze względu na swoją funkcjonalność oraz liczne zalety opakowania fasonowe Set-Box są najczęściej stosowane do pakowania produktów o nietypowych kształtach oraz jako jedno z najważniejszych narzędzi marketingowych. Mowa tu oczywiście o displayach na półkę oraz przeróżnych ekspozytorach, które projektujemy i wykonujemy na potrzeby klientów reprezentujących różne branże, w szczególności szerokorozumianą branżę spożywczą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, nasze opakowania fasonowe i pudełka doskonale prezentują się na sklepowych półkach, ułatwiają ekspozycję i układanie, jednocześnie zwiększając widoczność marki wśród asortymentu innych producentów. Efekt ten uzyskujemy stosując nadruki na pudełka fasonowe spójne z systemem identyfikacji wizualnej Państwa firmy.

Co decyduje o funkcjonalności i popularności opakowań fasonowych Set-Box?

Estetykę opakowania określa jego forma i funkcjonalność. Wysokiej jakości pudełka fasonowe Set-Box produkujemy za pomocą wykrojnika, dzięki któremu nadajemy naszym opakowaniom dowolny kształt i konstrukcję. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów projektujemy opakowania fasonowe w rozmaitych systemach składania, które umożliwiają stworzenie opakowania jak najlepiej dopasowanego do specyfiki zawartości. W podobny sposób projektujemy i wykonujemy systemy ekspozycyjne w postaci displayów i ekspozytorów, którym jesteśmy w stanie nadać dowolny kształt i rozmiar tak, aby jak najlepiej prezentowały Państwa wyroby i produkty w każdej przestrzeni sprzedażowej. Nasze displaye na bazie opakowań fasonowych, jak i same opakowania fasonowe charakteryzują się wysoką precyzją wykonania, co znajduje odzwierciedlenie w estetyce oraz funkcjonalności opakowania, a także jego trwałości. Należy bowiem pamiętać o tym, że każde opakowanie fasonowe oraz dedykowany display to swoista wizytówka naszej marki… Prezentując wyroby i produkty w nieestetycznych lub szybko degradujących się opakowaniach nieświadomie obniżamy renomę marki i zniechęcamy potencjalnych klientów do wypróbowania oferowanych przez nas rozwiązań. Dlatego decydując się na opakowania fasonowe warto wybrać te, które będą trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Pudełka fasonowe – województwo mazowieckie

Naszą siedzibą nie jest Warszawa, ale to nie powstrzymuje nas przed stałym zaopatrywaniem w pudełka fasonowe klientów z całego terenu województwa mazowieckiego, i nie tylko. Klientów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z jednym z najbardziej cenionych producentów opakowań w regionie zachęcamy do kontaktu.

Zobacz także

Opakowania

Eco opakowania

Standy i materiały POS

Nasi Partnerzy

Menu