Opakowania kaszerowane

Jeśli szukasz wytrzymałego i zarazem eleganckiego opakowania, które zabezpieczy Twój towar i zapewni mu atrakcyjny wygląd – opakowania kaszerowane to najlepszy wybór. Łączą one świetny efekt wizualny z przystępną ceną. Zamówisz je w dowolnym rozmiarze, korzystając z oferty SET-BOX.

Nowoczesne opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane powstają przez połączenie standardowej falistej tektury z formatką papierową, która została zadrukowana przy wykorzystaniu techniki offsetowej.

Taki typ opakowania to:

– możliwość wykonania nawet 6 -kolorowego zadruku w żywych i soczystych kolorach,
– solidne wykończenie i doskonała odporność na zniszczenie  – Twój produkt nie ulegnie zniszczeniu przy transporcie ani stojąc na półce w sklepie,
– szansa na stworzenie atrakcyjnej dla oka i wytrzymałej osłony dla produktu,
– połączenie najwyższej jakości z rozsądną ceną.

Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości opakowań kaszerowanych, skorzystaj z naszej oferty. W SET-BOX zamówisz je szybko i w dobrej cenie. Jako producent opakowań tekturowych z ponad 25-letnią tradycją i nowoczesnym podejściem do procesu produkcyjnego, gwarantujemy bardzo konkurencyjne warunki cenowe oraz sprawne wykonanie zamówionych opakowań. Co najważniejsze jednak – naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zadzwoń bądź napisz, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Nasz doradca przedstawi Ci szczegóły i przygotuje propozycję na miarę Twoich oczekiwań.

Zobacz także

Opakowania

Eco opakowania

Standy i materiały POS

Nasi Partnerzy

Menu