produkcja kartonów Warszawa

Produkcja kartonów

Kartony i opakowania kartonowe odgrywają istotną rolę w procesie promocji oraz sprzedaży towarów gotowych. Ich zadaniem z jednej strony jest zabezpieczenie towaru na czas transportu i ekspozycji w sklepie, z drugiej wyróżnienie produktu spośród ofert konkurencji. To sprawia, że produkcja opakowań kartonowych jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i nie powinna być powierzana drukarni bez doświadczenia oraz odpowiedniego parku maszynowego.

Marka SET-BOX od lat dostarcza swoim Klientom wysokiej jakości opakowania produktowe. Produkcja kartonów i opakowań kartonowych to nasza specjalność. Obok tradycyjnych rozwiązań, oferujemy kartony i opakowania wpisujące się w najnowsze trendy rynkowe. Jesteśmy jednym z najbardziej popularnych na terenie miasta Warszawa dostawców opakowań ekologicznych. Produkcja kartonów EKO pozwala nam jeszcze lepiej dopowiadać na zmieniające się potrzeby Klientów, w tym najbardziej wymagających odbiorców opakowań z całego kraju.

Produkcja opakowań kartonowych – Warszawa

SET-BOX z siedzibą w mieście Warszawa to przede wszystkim producent opakowań z tektury. W naszej ofercie znajdziesz również wspomniane wcześniej opakowania ekologiczne, standy i materiały POS. Kompleksowość oferty w zakresie produkcji opakowań kartonowych i kartonowych opakowań EKO oraz materiałów promocyjnych pozwala nam tworzyć rozwiązania wizerunkowe o wysokiej spójności, tak pod względem projektu, jak i wykonania, co przekłada się na wysoką rozpoznawalność produktów na półkach sklepowych. Jednakże walor estetyczny nie jest jedynym czynnikiem przemawiającym za powierzeniem produkcji katonów właśnie nam.

Jako producent opakowań produktowych kartonowych doskonale wiemy, jak ważna jest trwałość opakowania. Wpływa to nie tylko na możliwość skutecznego zabezpieczenia produktu w transporcie, ale również na sposób, w jaki marka jest postrzegana przez potencjalnych klientów. Pogniecione, blaknące opakowania nie są utożsamiane z wyrobami wysokiej jakości, których pożądamy. Dlatego produkując nasze opakowania kartonowe ogromną wagę przywiązujemy do jakości i trwałości surowca bazowego, a także systemów dekoracji opakowania. To pozwala nam uzyskiwać rozwiązania wyróżniające się doskonałymi parametrami użytkowymi. Dotyczy to zarówno opakowań jednostkowych, jak i opakowań zbiorczych.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie produkcji opakowań kartonowych zachęcamy do kontaktu. Nasz doradca przedstawi wszystkie szczegóły współpracy i przygotuje ofertę odpowiadającą konkretnym potrzebom Twojego biznesu.

Zobacz także

Opakowania

Eco opakowania

Standy i materiały POS

Nasi Partnerzy

Menu